Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2022, 19:38   #108
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
- Panie Prezydencie, teraz ja nie nadążam za tokiem pańskiego rozumowania. - przesunął polane przez Urbana ku niemu, żeby procenty nie parowały. - O pańskich kompetencjach mówiłem po spekulacjach pańskich, że cyklonem może być płeć żeńska lub dwuznaczne imię, ale głównie po bezsensowych wnioskach po moim przemyśleniu, których kwestię sobieśmy wszak wyjaśnili. - wzruszył ramionami.

- Bez urazy Jureczku. A denatowi źle życzyłem z kilku powodów. Bo to cham i prostak był świeć panie nad jego duszą. Bo pierwszy rzucił kamieniem zupełnie przedwcześnie. A i reakcje zobaczyć innych chciałem ryzykując co prawda, że tych głosów może się nazbierać więcej… Ale jak to mawiają tłumaczą się winni, czyż nie? Nikt tu nieomylnym nie jest jeszcze, temu mnie mierzi, że Hans Solo taki prędki do wierzenia na ładne oczy i tylko to wytknąć mu chciałem, że takie zabiegi odwracać uwagę mogą czepialstwem być, albo zamierzonym też z jego strony. Albo nie przemyślanym. Skoroś zaś politykiem, to napisz ustawę i powiedz jaka będzie i daj prezydentowi do podpisu. Przynajmniej będziemy wiedzieć, żeś polityk, co nadal nie wyklucza niestety nikogo z kręgu podejrzanych. Bo to cylon nie może być politykiem, albo prezydentem?
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline