Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2022, 19:50   #113
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
- A to przepraszam. Tego nie wiedziałem. - rozłożył ręce. - manual dzisiaj wertowałem w kontekście przepisów, o których wspominał Vadzio. - Ale zaraz to nadrobię - wzruszył ramionami otwierając zasady. - Faktycznie. Czyliś mnie pan mógł zwyczajnie oszukać. Wniosek z tego taki, że błędy popełniać można tak z głupoty jak i niewiedzy. - wzruszył ramionami.

Potem podniósł wzrok na Solo.

- No faktycznie, mówił że jest zastępcą polityka. Źle go zrozumiałem. To dowidzi, że albo miał rację, że mnie atakujesz chcąc odwrócić uwagę od siebie, albo, że się czepiasz szczegółów z mojego niedopatrzenia. On mi się politykiem wydawał zaraz po poznaniu. Dobrze gada, sam na prezydenta go chciałem. Tak mi się chyba utrwaliło potem kiedy mówił o polityku a mnie, że to tylko awans z głowy uciekło… - trochę się zawstydził.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 10-12-2022 o 19:56.
Campo Viejo jest offline