Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2022, 00:04   #319
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 38 - 2520.04.13 agt (7/8); wieczór

- Oki to dłużej nie czekałem tylko wrzuciłem swój post :> Co do terminu to do końca sb 12.17. Czyli jest 6 dób na wrzucenie posta. :>


Stan zdrowia:


Davandrel Zielony Liść 12/12; s.zdrowy (mod 0);
Greta Herschel 16/16; s.zdrowy (mod 0);


PZ


Budżet wspólny 36 PZ

- Davandrel 235 PZ
- Greta 255 PZ


PD



- Greta 5 PD za wrzucenie posta

- Greta 15 PD za przemyślenia wewnętrzne na różne tematy

- Greta 5 PD za przemyślenia co do wieczornej rozmowy z Yvonne


---



Razem:


- Davandrell 885 + 0 = 885 PD (pomocnicy: 528 PD)

- Greta 1255 + 20 = 1275 PD


---



- Oki, to w tej turze minęło ok 2-3 h. Tak na rozpoczęcie wieczornej biesiady. Więc w sumie płynnie jest to ciąg dalszy poprzedniej tury z przyjazdu na zamek.


- Chronologicznie to wygląda to tak:

- zaczyna się kolacja (sam początek posta)
- przybywa margrabia ze swoją świtą, wita się ze wszystkimi, wygłasza mowę powitalną
- trwa zasadnicza część kolacji
- margrabia i Thomas żegnają sie i wychodzą
- Hela, Inez i pierwsi biesiadnicy żegnają się i wychodzą


- Generalnie to dość biesiadna tura. No pod okiem władcy to może nie każdy się czuje jakoś swobodnie ale i tak raczej jest miła atmosfera. Kto tam co porabia podczas tej biesiady to już w tym poście bym chciał wiedzieć

- Ogólnie zaś margrabia potwierdził, że jest władcą tych ziem które trzeba skolonizować na nowo no i odbudować. Więc ma ziemie, stanowiska, tytuły i resztę trudno dostępnych na nizinach rarytastów do rozdania.

- Wedle planu to jutro w południe ma się odbyć pierwsza msza dziękczynna poprowadzona przez Yvonne. A poza tym to Festag więc i tak dzień wolny od pracy.


- W tej turze bym chciał wiedzieć jak BG reagują na przybycie i słowa margrabiego. No i ogólnie co porabiają podczas biesiady. I może jakie mają plany na dzień następny.



- Poza tym w sobotę (12.17) mam dzień lotniskowy. Więc może to nieco wpłynąć na moją bytność na forum. Zresztą zbliża się okres świąteczny więc jak ktoś coś ma jakieś L4 czy co to nie ma sprawy, dajcie tylko znać wcześniej


---


- I chyba tyle ode mnie. Jak coś nie jest jasne czy chodzi o pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online