Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2022, 09:20   #987
Dhorr
 
Dhorr's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputację
Ja mogę zająć się nieskończonym rozpalaniem ognisk (sztuczka), nieskończonymi naprawami (sztuczka) i karmieniem (czar 1lvl oraz umiejętność survival 7). Mogę też w nieskończoność dodawać komuś k4 do następnego testu umiejętności (sztuczka), czy też wydłużyć skok (czar 1lvl). Mogę wykrywać i znajdować magię, rośliny, zwierzęta, pułapki i dowolne obiekty. Mogę sprawić, że będziemy podróżować nie tylko niewidzialni, ale także bez pozostawiania śladów. Mogę zmienić się w dowolne nielatające zwierzę.

A w czasie walki i poza nią mogę leczyć na odległość.

Z ekwipunku mam np.: śpiwór, pochodnię, bukłak 2L, menażkę, gruby koc, 30m liny z kotwiczką, wiadro 40L, a do tego zestaw kartografa dzięki któremu ciągle sporządzam mapy wszędzie gdzie podróżuję.

W przyszłości zamierzam nauczyć się usuwać wodę/śnieg/mgłę i stwarzać ją oraz wykrywać trucizny i choroby.

Póki co moja jedyna forma walki to nawalanie umagicznionymi wcześniej tymczasowo drągiem lub dwiema pałkami lub bez magii zwykłą bronią dystansową. No, mogę też magicznie unieruchomić osobę.
 

Ostatnio edytowane przez Dhorr : 13-12-2022 o 09:54.
Dhorr jest offline