Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2022, 17:54   #320
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Posiedziałem sobie troszkę nad podręcznikiem dumając nad perspektywami rozwoju Grety i będę chciał faktycznie wejść w profesję przepatrywaczki. Panna Herschel zamierza zostać pierwszą w nowożytnej historii Gór Środkowych gebirgsjagerką! Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, że wciąż daleka przed nią droga w kwestii odgrywania fabularnego tej zmiany, ale decyzja już podjęta. Greta jest pod ogromnym wrażeniem estymy, jaką górale cieszą się u margrabiego, dlatego nie posiada się ze szczęścia, że udało jej się wcześniej uniknąć jakiegoś zatargu z dowódcą jegrów - bo będzie teraz potrzebowała całej jego przychylności.

Tak więc prezentuję osobie MG dwa plany długofalowe mojej bohaterki - własny dom, choćby i niewielki, w murach zamku lub zaraz pod nimi ORAZ wstąpienie w szeregi jegrów. Świetnie szyje z łuku, nieraz zademonstrowała odwagę i determinację, potrafi polować, jest też z zawodu łuczarką! Muszę odpowiednio ubrać w słowa scenę fabularnych nacisków na Eryka.

Właściwy post się pisze.

I byłbym zapomniał - jak MG zapatruje się na tworzenie własnych nowych umiejętności? Chodzi mi na przykład o Wiedza (Góry Środkowe), Sporządzanie i czytanie szyfrowanych map albo Człowiek Gór (+10 do testów w terenie wysokogórskim; coś ala odpowiednik Grotołaza). Da się coś takiego stworzyć w efekcie wspólnej burzy mózgów?
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline