Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2022, 23:45   #1006
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Potencjał jest. Jednak biorąc pod uwagę, że jego realizacja ma miejsce w czasie wypoczynku, to nie ma się co nad tym rozdrabniać.

Daj znać czy uda nam się w cenie 10gp zrobić tarczę, lekką zbroję i bukłak

Oberikowi miałem zdaje się zrobić też strzały.

Lotta już ma oszczep.

Hmm. Powoli dociera do mnie, że Bran ma zupełnie inny niż ja pogląd na "odpoczynek" i "czas wolny".

/edit

A może tak:
Zróbmy jakąś tabelkę z zaletami (myślę 6 max). Coś co da się zastosować do wszystkiego. Np: obniżona waga, większa wartość.
Analogiczną tabelę z wadami.

Ustalmy DC na wykonanie przedmiotu. (Np. 12 na wykonanie tarczy).

Ale uwaga: rzut nie wpłynąłby na fakt stworzenia przedmiotu. Jak Dhorr słusznie zauważył, to powinno być stałe.

Jeżeli wynik będzie DC+5, to losuje się z tabeli zalet dla przedmiotu.
Jeżeli DC+10, to losuje się dwa razy.

I analogicznie jeśli zamiast 12 będę mieć 6, to Tarcza i tak wyjdzie, ale będzie mieć wadę.

Taki model spowoduje, że około 50% kraftowanych przedmiotów będzie całkowicie normalnych.

A gdy nam się znudzi, to Bran zacznie robić piwo i mocniejsze alkohole.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 14-12-2022 o 23:56.
Mi Raaz jest offline