Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2022, 15:55   #1015
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
I mniej więcej tak są wszystkie narzędzia opisane. Bez jasnych reguł kraftingu. Jeżeli gdzieś są jakieś inne oficjalne materiały, to ja ich nie znam.



Trzymajmy się powyzszego, bo ja tych zasad waszych nie spamiętam (są fajne itd., ale nie mam po prostu do tego głowy, wolę napisać dodatkowego psota w tym czasie.). Chciałbym też pozostać przy pierwotnej koncepcji 3 dniowego odpoczynku.

Bran jest więc w stanie wycraftować w jeden longrest itemy za 30 gp i płaci za to 15 gp. Czyli tworzy itemy o wartości 10gp/dzień i "zarabia" na tym 5 gp. Jeśli będzie miał jakiś egzotyczny przedmiot, pobawimy się w magiczne przedmioty, ale będziemy to analizować indywidualnie. Można zawsze nająć pomocnika jak coś, wtedy czas ulega skróceniu, ale ten ktoś musi mieć biegłość w narzędziach odpowiednich i zwiększy to nieco koszt.

Cytat:
Napisał Dhorr Zobacz post

Pytanie do MG:
Czy pokoje w tawernie będziemy mieli do naszej dyspozycji także później? Na jak długo?
Nie, pokój był zarezerwowany i wykupiony tylko na pierwszy long rest dla Ko Ottaki. Czyli do czasu wyruszenia po meteor.


Cytat:
Napisał Plomiennoluski Zobacz post
Szefunciuuu, a takie ziółka na gorączkę śnieżną bym se skombinował jak da radę. Jak w miastach coś jeszcze zostało. Do tego przygotowanka zakupowe i można działać. Koc i namiot mu się przydadzą i oliwy więcej.
Czym jest gorączka śnieżna?
To co potrzebujecie, to opłaćcie i zapiszcie w ekwipunku. Nie jestem w stanie tego robić za was jeśli mamy ruszyć dalej


Co do leczenia chorób, w podręczniku mistrza gry jest kilka i ich eczenie abzuje głównie na testach kondycji. dlatego proponuję cenę, ilośc użyć zastosować jak w healer's kit. 5 gp 10 użyć i dawałoby to przewagę na test zwalczenia choroby na każdy dzień, w którym został użyty. Nie znam żadnego oficjalnego przedmiotu pod to. Byłyby to uniwersalne ziółka.

Cytat:
Aha, no i wciąż czekam na reakcję ryby na szum morza :P"
To ryba z jeziora, nie rozumie
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 17-12-2022 o 16:14.
Rewik jest offline