Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2022, 18:07   #397
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację


- Słyszałeś to, robocie? Podobno Urban został prezydentem, a cylonów odnaleźli i wyeliminowali..... a o nas zapomnieli, nawet nie mogłam zagłosować. Myślałam że będą nas torturować przynajmniej na jakieś ciekawe sposoby. Mi by na pewno nie brakowało pomysłów.

Wyraźnie znudzona panienka Addams skomentowała ogłoszone z megafonów informacje.

- A teraz lecimy na nową planetę budować komunę pod przewodem tego starego alkoholika.... z tego co pamiętam z książek to takie projekty zwykle się kończą nie idyllicznie a bardziej krwawo... ale kto by słuchał takiego dzieciaka jak ja..... - westchnęła.

Przerwały jej odgłosy otwieranych drzwi. Na klamce wisiała Rączka, która najwyraźniej w tym całym zamieszaniu zdobyła gdzieś kartę wejściową.

- Rączko! Ci durnie zapomnieli o tobie. Jak myślą, że okaże skruchę to się grubo mylą, zresztą i tak ludzkość wygrała. Robocie, wychodzisz ze mną? Jeśli pokonano cylonów, to nie musisz się im już wysługiwać, ucieknijmy stąd razem. Jak nasz nowy Pan Prezydent myśli, że wszyscy będą tańczyć jak on zagra to będzie zaskoczony... -uśmiechnęła się złowrogo i skierowała w stronę drzwi.


 
Lord Melkor jest offline