Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2022, 21:27   #1016
Dhorr
 
Dhorr's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputację
Ok, czyli koszt wycraftowania wynosi połowę ceny rynkowej, czyli bukłaka 40L za 20 srebrników (wcześniej w dyskusji jak robiłem poprzednią postać ustaliliśmy 40 srebrników jako koszt zakupu) i zbroi skórzanej za 5 złota. Bran, będę chciał zbroję, poproszę Z bukłakiem poczekam aż będę miał jakieś zwierze juczne, bo nie dam rady go udźwignąć (zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami 10kg, choć MG Rewik w tym samym poście dodał, że to może być trochę zawyżone). Ten bukłak który zastąpiłby wiadro, które obecnie noszę, miałby na celu bycie naczyniem na wodę przeze mnie stwarzaną, wiec może ktoś z drużyny, komu udźwig nie robi większej różnicy, by go dla nas nosił i może zrobimy finansową zrzutkę na niego? Wodę mogę stwarzać jeśli poprzestawiam sobie czary podczas long resta, czego bez krytycznej sytuacji nie zamierzam na razie robić, no ale lepiej mieć to wiadro czy bukłak na czarną godzinę, jakbyśmy nie mieli czego pić czy coś. Wiadro waży 2,25 kg. Też chętnie bym je dał komuś z drużyny do noszenia. Bo żeby mieć zbroję, muszę się czegoś pozbyć.


Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
Chciałbym też pozostać przy pierwotnej koncepcji 3 dniowego odpoczynku.
Czyli odzyskiwanie czarów także według Ciebie najlepiej jakby trwało 3 dni?

Koncepcja aby long rest odzyskiwał 1/3 HP nie trafia w Twoje przekonania?
 

Ostatnio edytowane przez Dhorr : 18-12-2022 o 06:01.
Dhorr jest offline