Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2022, 07:11   #798
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 81 - 2526.I.16; fst; noc

Ok, to mój post jest :> Co do terminu to roboczo do północy pt 12.23. Więc jest 6 dób na wrzucenie posta :> Ale, że to już zaczyna sie urlopowy i świąteczny okres pełną gebą no to to taki orientacyjny termin I przepraszam za brak tury i odzewu w zeszły weekend i później. Jakoś ten ostatni tydzień roboty przeciekł mi między palcami.


BG:

Deszatie - Carsten Eisen (R 3) - 12/15 s.draśnięty (0);
Lord Melkor - Bernard de Trouville (R 5) - 13/16 s.draśnięty (0);



PD


- Carsten 10 PD za szybki post

- Carsten 10 PD za odegranie trudności wspinaczki

- Carsten 100 PD za wytrwałość ciągłej gry i ze świątecznymi życzeniami

- Bertrand 5 PD za wrzucony post

- Bertrand 10 PD za rozważania co do sytuacji

- Bertrand 100 PD za wytrwałosć ciągłej gry i ze świątecznymi życzeniami




Razem:


Carsten 240 + 120 = 360 PD (podwładni po 174 PD)

Bertrand 330 + 115 = 445 PD (podwładni po 135 PD)


---




@Wszyscy



- Oki to od poprzedniej tury minęło tak z ok 1-2 h. Raczej jest już nieco po północy. Ok 4-5 h do świtu + ok 1 h nim się zrobi widno jak w dzień.


- Ogólnie to cała wycieczka wspięła się na szczyt piramidy. Nie została wykryta przez patrolujące skinki. Rzuty sa wklejone na dole posta. Zaś te skinki na samym szczycie piramidy uśpiła znienacka Vivian co oczyszciło drogę na ten szczyt i dało dostęp do wejścia do świątyni.


- Wrzuciłem fotkę piramidy w post. Bodajże ta sama co jest na moim misiowym awku. Ino to raczej fotka w dzień a jest obecnie noc. Nocnej nie znalazłem. No ale wrzuciłem aby dać obrazek skali. Ta najwieksza piramida w tle to właśnie ta duża piramida na jaką się wspięły postacie i reszta wycieczki. Więc całkiem sporo tego wspinania było. Było bez presji czasu czy innej więc obyło się bez testów kondycyjnych (na KRZ + Wspinaczka + skille). Ale gdyby taka presja wystąpiła to trzeba się liczyć, że takie testy mogą wystąpić.


- Co do kryjówek na samej piramidzie to niezbyt. Ze skinkami się udało bo niczym na dużych schodach można było schować się pod sam krawędź poziomu no i wtedy jest szansa, że z góry się nie dostrzeże tak schowanej postaci.


- Na sam koniec posta wszyscy stopniowo docierają do szczytu i wejścia do jaskini. No i Majo mówi to co widać w poście.





- Wedle planu to są 3 grupy zadaniowe:


- Grupa Majo > uderzenie na wielką piramidę

Skład:

- Majo s.zdrowy (br.ręczna, łuk, dmuchawka)
- Carsten s.zdrowy (br.ręczna)
- Bertrand (br.ręczna. pistolet x2)
- Vivian s.zdrowy (br.ręczna)
- Olmedo + 10 górali (br.ręczna, łuki)
- Meda + 10 włóczniczek (br.ręczna, śr.tarcze, włócznie)


- Grupa Zoji > wysadzenie pomnika

- Zoja s.zdrowy (br.ręczna, śr.tarcza, pistolety)
- Lana + 10 marines (br.ręczna, pistolety)
- Manena + 10 łowczyń (br.ręczna, łuki)

- Grupa Luyten > osłona pozycji wyjściowych

- Luyten + 20 łuczniczek (br.ręczna, łuki)




- W tej turze bym chciał przede wszystkim wiedzieć jak BG reagują na sytuację na górze piramidy.



---



Cytat:
Hej, LizardBoy! Czyżbyś Waspanie zapomniał napić się wywaru od jaszczurowatych kapłanów i zapadłeś w letarg? Coś brak aktywności w wątku sesyjnym i komentach na to wskazują
- No w sumie to tak dość niezręcznie wyszło Sorrasy. Zacząłem pisać post w zeszłym tygodniu no ale w tygodniu się nie wyrobiłem no a teraz lotniskowy weekend i zacząłem właśnie urlop. No a na urlopie to tak różnie bywa z czasem na pisanie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline