Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2022, 10:11   #219
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Zerknąłem na kalendarz i widzę, że mamy 18 grudnia, a zatem jest to doskonały pomysł na zamknięcie tej sesji jeszcze w bieżącym roku. Jak się zatem sprawy mają w tej chwili? Myśliwski dworek płonie jak żagiew, ogień lada chwila przejdzie na stajnie i pomieszczenia gospodarcze. Wilkołak uciekł ulegając w końcu magii Olivii von Hochberg, pilnujące bramy stado wilków popędziło w głuszę w ślad za nim. Przerażona służba błąka się po dziedzińcu pokrzykując do siebie, szlochając i spoglądając trwożnie na BG.

Jeśli zatem chcielibyście wrzucić do wątku sesyjnego ostatnie wpisy, prosiłbym o zrobienie tego do ostatniego grudnia (wiem, że na pewno zrobi to Nanatar). Widziałbym je generalnie jako opis przygotowań do opuszczenia trawionej ogniem posiadłości, ewentualnie zadecydowania o losie stebrzystowlosej.

Później dopiszę jeszcze kilka zdań komentarza w temacie całej sesji, teraz zaś coś na poprawę humoru, czyli alokacja PD. Rozwikłanie tej zagadki wyceniłem na 500 PD dla każdego z graczy, dodatkowo zaś 400 następnych PD otrzymuje Nanatar za ogromny indywidualny wkład w sesję, za determinację w parciu do jej finału oraz kreatywność. Bardzo to doceniam, więc nie mogło się obyć bez dodatkowej nagrody!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline