Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2022, 21:40   #106
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Dekline Zobacz post
Mi też się zdaje że Tildan chodziło o to co napisałeś. Nie czytając komentarzy, tak bym postąpił. Ale w komentarzach wyjaśniło się że wchodzicie.
Widzę, że mimo wszystko do chaty nie zapukali i nie weszli. W takim razie Falko przedstawił swoją propozycje Oldze jak by to widział.

Cytat:
Napisał Dekline Zobacz post
Post ok, deklaracje ok, chociaż tak jak w przypadku tresury u Tildan, nie uważam za konieczną. Wyniki rzutów, niezależnie od tego jak wyszły i czy były potrzebne, będę zawierał fabularnie. Nie bardzo chce to rozkładać na czynniki i opisywać reakcji na każde użycie UM. Ok?
Ok. Dla mnie to nie problem. W tej kolejce deklaracji umiejętności nie daje, bo chyba nie ma zbytnio do czego. No chyba, że na pukanie "zapuka nerwowo, czy spokojnie"

Tildan

Ostateczną decyzję o tym kto idzie i puka (jak w podstawówce do gabinetu nauczycielskiego haha), pozostawiłem tobie. W końcu to był pomysł Mary, więc Bestian jedynie przedstawił jak to widzi. Może pójść sam, może zostać z tyłu, a mogą pójść i razem.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem