Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2022, 23:38   #146
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja wybywam na świętami i posta pewnie będę wrzucał w okresie miedzy świętami Sylwestrem. Poproszę o taką choćby mocno przybliżoną wycenę ile by taka nieruchomość, o której mówimy kosztowała. Buck chciałby sam przejechać się na Margaritę i pogadać z Cantano. Czy mogę sobie trochę wybiec w przyszłość i coś takiego opisać w poście?
- No szpoko z tymi wyjazdami, świąteczny okres no to wiadomo

- A wycenę jakiejś farmy? Cóż aby nie bawić się w drobiazgowe, internetowe śledztwo w ceny ziemi i nieruchomości w Wenezueli z końca ubiegłego wieku no to tak orientacyjnie powiem, że w ramach od 100 000 $ do 500 000 $. Ten niższy próg to jakaś tam byle jaka farma "po taniości" razem z ziemią na jakiej stoi, ten górny to już takie niczego sobie, że od ręki można by się w agroturystykę bawić albo jako wzorową farmę przed tv pokazywać.

- Co do wyjazdów z Barcelony na Margaritę raczej nie powinno być problemów. Na razie najemnicy mają status zwykłych turystów więc mogą latać, pływać i jeździć jak zwykli turyści. Następnego dnia Buck może wsiąść na prom czy samolot i udać się na Margaritę. I tam spotkać się z Carlosem. A z Miguelem kolejnego dnia.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline