Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2022, 21:55   #1349
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Bo ja... Bo ja... Zawsze myślałem, że jestem Tkaczem Ziemi, ale mam Wiatru- Rin wychylił się zza ojca.
- No bywa. - Daichi potarmosił pieszczotliwie syna po włosach- Ja jestem Tkaczem Ziemi, moja żona Wiatru, a i Ziemią i Wiatrem można poruszyć przedmioty znajdujące się na ziemi. Drobne niedopatrzenie, które próbujemy skorygować.
-Rin leci z niezłym impetem, a i tak coraz lepiej ląduje
- Kohaku skrzyżowała ramiona na piersi i spojrzała wyzywająco na Hidekiego.- Nadal potrzebuje treningu, ale jest do przodu. A nie jakiś wielki akt agresji na jaśnie Pana...
-Czy można w wypadku z winy czegoś głupiego dostrzec ingerencję sił wyższych?
Daichi wzruszył ramionami.- A Tobio został w domu?
-A co on rodzina, żeby go informować?
-No w sumie racja, ale oby nie zrobił nic głupiego....
-Ma tyle lat co ja. Niech się sam pilnuje.
-Tak, tak. Dał radę dotrzeć z Pustyni do Port Aqua to i z tym... A tak o mistrzyni Ikki, Migmar kazał przekazać i to specjalnie dla pani mistrzyni... Przede wszystkim kazał was przeprosić.


Kaburagi streścił wiadomość od Dorjeena.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 26-12-2022 o 09:44.
Guren jest offline