Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2007, 08:08   #130
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
Po pierwsze jesteśmy już w wsi -_-
_____________________________________________

Dziesięć sztuk złota. Mam nadzieje, że nie jest to zaliczka, lecz tylko pomoc w zadaniu. Bystrym okiem rozejrzał się po wsi. Coś przykłuło jego uwagę. Jubiler? W takiej wsi? Że niby kogoś tutaj stać na takie klejnoty? Co to za pierdoły? Będe musiał to sprawdzić, pomyślał. Chatka burmistrza odrazu rzuciła mu się w oczy. Ciekawe jaki charakter ma ten człowiek, może kogoś należy się wypytać? Na pytanie DarkReva uśmiechnął się.
-Faktycznie nie Twoja sprawa, ale mogę Ci powiedzieć- rzekł i poszedł w stronę piszącego dziadka- jestem tu dla tego, że tu mnie przygnało.- Powiedział już głośniej, nawet nie odwracając się i zagadał do dziadka.
-Piękny dziś ranek- zagadał miło, a wyraz twarzy odrazu się zmienił. Wyglądał teraz jak bardzo uprzejmy młody chłopiec.- Mogę wiedzieć co pan tam piszę? Osobiście też uwielbiam pisać.- Spojrzał na dom burmistrza- a to jest dom burmistrza tak? Jestem tu przyjezdny. Mógłby mi pan coś o nim opowiedzieć?
 
Lukadepailuka jest offline