Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2022, 16:27   #342
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Elenorsar Zobacz post
Niby? Ale mi prezent, oddał pełne zdrowie, aby po chwili je zabrać, ale tak może na niby, a może jednak na prawdę. Ale mi Mikołaj

To dalej nie wiedząc, czy te żyćko jest, czy nie, to pchamy akcje dalej, skąpością snota i tym, że chce coś zdobyć. A jak przy okazji do snota przyjdzie niedziela, no to cóż. Każdego snota w końcu to czeka. A jak przyjdą jakie skarby, to radości nie będzie końca
Co tu na mikołaja wyrzekasz? Poza tym nigdzie nie było powiedziane, że to Mikołaj był przecież... mikołaj prezenty 6-go grudnia rozdawał!

Mój odpis jest. Kolejka wypada 2022-12-31 18:00, ze względu na sylwestra i takie tam wydłużam ją do 2023-01-02 18:00. Mam nadzieję, że starczy
 
Gladin jest offline