Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2022, 16:52   #1354
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Jak zwykle ma Pan dobrego nosa do interesów! Jestem tajnym agentem na usługach Pani Asami, uratowałem jej życie, pomogłem uratować Awatar Korre i rozbić Czarne Lustro a teraz mam do przekazania ważne informacje, ale aby je zdobyć musiałem sprzedać swoje ciało w jasyr bytom duchowym - Migmarowi Dorjee zebrało się na szczerość raczej dlatego, że nie miał sił kłamać ani grać, ledwo co miał siłę myśleć i mówić!

- Bliźnięta jednak wypowiedziały wojnę ? Nie dziwi mnie to w ogóle, a i jeszcze jedno nie jestem przestępcą, tylko działałem pod przykrywką, żeby uratować Awatar! Musiałem być wiarygodny niedługo zostanę uniewinniony... Czy Pan albo któreś z waszych ludzi może pomóc mi z ubraniem się i dostaniem się do Pani Asami, która z pewnością was wynagrodzi? Kręci mi się w głowie i język plącze przeklęte zmory - Poprosił nie mając w ogóle sił na brawado czy zwykłe gierki w udawanie macho.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-12-2022 o 17:09.
Brilchan jest offline