Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2007, 09:37   #33
Lenin
 
Reputacja: 1 Lenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znany
- Niby przeznaczenie sprawiło, że jeseśmy tu wszyscy, tak? Wydaje mi się, że to nie żadne przeznaczenie tylko zwykłe losowe zdarzenia spowodowały, iż tu jesteśmy. A jeżeli faktycznie jest tak jak mówisz to ktoś musi mieć niezłą zabawę obarczając nas tym wszytskim co nas spotkało.

Po raz kolejny wyjaśnienia Rotha były nie do końca jasne i pozostawiały więcej znaków zpytania niż rzeczowych informacji.

- Wybacz ale to co mówisz jest nieco niewiarygodne. Chcesz żebyśmy uwierzyli, że przysłał Cię ktoś tam z góry? - zapytał choć wcale nie oczekiwał odpowiedzi - Czyli mamy uwierzyć, że jesteś kimś w rodzaju proroka albo anioła, tak?

Dla Aleksa wszytsko to było nieodrzeczne tym bardziej, iż był on ateistą. Co prawda orientował się w zagadnieniach dotyczących religi gdyż do czasu śmierci swoich bliskich również wyznawał katolicyzm ale Bóg, religia i wszytsko z tym zwązane były dla niego tylko perfekcyjnie opracowaną bajką służącą do sterownia ludźmi przez Kościół.

- Nie uważasz, że wypadałoby się również przedstawić? Chyba nie tylko ja już się pogubiłem w związku z Twoją tożsamością - zwrócił się do Rotha.
 
__________________
7 lat i 16 dni poza forum, ale nareszcie wróciłem. Pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze mnie pamiętają :)
Lenin jest offline