Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2023, 18:16   #211
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Ostwald dał się przekonać. Kiwnął głową. Fimburson wyszedł zająć się sprawą. Najwyraźniej Galeb był ważny, skoro szef gildii zajął się tym osobiście.

- Ten kto wystawia te dokumenty został wyeliminowany? Niesłychane - kontynuował tymczasem Hieronymus - Czyżby mowa była o moim drogim przyjacielu Manfredzie? - zapytał. Nie było to ostatnie jego pytanie, pytaniem bowiem odpowiedział na kolejne Rudolfowe.
- Jak? Wcale nie zamierzam. Trupa dostarczę na najbliższe spotkanie Zgromadzenia. Tam wszyscy ważni w mieście będą. Po cóż miałbym zajmować czas Elektorce trupem skavena? Kłopotać ją czymś takim? "A fe" i zmarszczenie nosa plus wykopanie mnie z pałacu to najlepsze na co można liczyć. A szczura każe do szamba wrzucić. Do Niej to z prezentami się przychodzi. Nowymi ideami. Pomysłami. Nowym materiałem na suknie. Butami ze skóry bazyliszka. Klejnotem o niespotykanej barwie lub wielkości. Albo po order czy inną nagrodę za służbę czy osiągnięcie. - Szaf Tajnej Policji uśmiechnął się przy tym, niechybnie czekając już na swoją kolej. W końcu nie codziennie udowadnia się istnienie śmiertelnego zagrożenia dla miasta.
- A w ogóle to prościej z Nią zamienić kilka słów będąc na tyle interesującym by sama chciała odwiedzić sklep czy przybytek nauki lub sztuki. Gdy byłem Sekretarzem słyszałem też o tajnym tunelu ewakuacyjnym, ale on znany był tylko jej osobistym strażnikom. I kilku kochankom pewnie też... - westchnął.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline