Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2023, 18:16   #12
snaga
 
snaga's Avatar
 
Reputacja: 1 snaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputację
Bellatrix - w Krainie Mamucich Władców wyznaje się przeróżnych bogów, z tych mniej "popularnych" są to:

Fandarra - Wszechmatka dla gigantów, a więc i goliaci mogą ją wyznawać.
Immonhiel - półbogini medycyny, ziół itd.
Bergelmir - półboginka, matka wspomnień, rodziny, tradycji, starszyzny. Głównie wyznawana przez gigantów i goliatów, ale nie tylko.
Ng Zakapturzony - jeden ze Starożytnych, fey, bóg natury i cyklu życia. Często wyznawany wespół z Gozreh.
Skode Łowczyni - półboginka, patronka wszelkiej maści łowców, tropicieli, traperów itd.
Rowdrosh Pasterz - półbóg wyznawany głównie przez pasterzy i druidów .
Tanagaar - półbóg opiekujący się niewinnymi podczas nocnych podróży, patrolujący noc, by chronić tych, którzy tego potrzebują i by walczyć ze złem.

Ten ostatni może być dobrym wyborem dla kapłanki zmierzchu, ale jeśli chcesz wymyślić własną boginię/boga, to nie ma sprawy. Tylko chciałbym mieć potem wgląd w to, żeby trzymało się settingu.

Elenorsar - przepraszam Cię najmocniej, nie wiem, jak to się stało, że Cię pomyliłem z Nanatarem (już poprawiam). Chyba jakiś odruch Jasne, zapoznaj się z krainą, w necie można dużo informacji znaleźć na temat Realm of the Mammoth Lords, niestety tylko po angielsku, ale mam nadzieję, że to nie bariera nie do przeskoczenia W razie czego jestem do dyspozycji na PW.
 
__________________
The Black Order!

Ostatnio edytowane przez snaga : 08-01-2023 o 18:20.
snaga jest offline