Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2023, 22:46   #151
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
MG, na kiedy przewidujesz koniec tej kolejki? (z naszymi reakcjami na pojawienie się boostergangów).
Niech będzie że do 10 bo miało być do 10tego czyli łącznie z 10tym Po jedenastym stycznia chciałbym dać post posuwający akcje do przodu więc przydałby deklaracje od Mi Raaza i od Zi

Cytat:
Napisał Zireael Zobacz post
Lekarka z początku stycznia okazała się do ****, na 16.01 jestem zapisana do kogo innego.

Ponieważ i tak mamy ogólnie sporo czasu na odpowiedzi, nie jeden dzień, to nadal planuję brać udział w sesji, tyle że nie będę się jakoś bardzo rozpisywać ponieważ nadal trwają cyrki z samopoczuciem (nowe piguły nie pomagają)

Jeżeli nie czujesz się na siłach, żeby wrzucać deklaracji w sesji, albo czujesz że masz za mało materiału na wpis, a nie chcesz pisać jednolinijkowców to zawsze możesz dać znać tu w komentarzach albo mi na FB co Cat planuje zrobić
 
Brilchan jest offline