Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2023, 08:46   #17
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kilka pytań:

1) Nie ukrywam, że po Kurhanie pozostał u mnie pewien niesmak. Czy tym razem przygoda jest bardziej obiecująca i nie planujemy urwać jej po kilku tygodniach?

2) Nie ma wzmianki o dopuszczeniu multiklasowania. Rozumiem, że nie będzie takiej możliwości w ciągu kampanii.

3) Czy widzisz w sesji miejsce dla postaci o takim samym buildzie jak S'Uli z Kurhanu? Jeżeli nie, to co trzeba byłoby zmienić, żeby ją dostosować (rasa/background nie mieszczą się w Twoich wymaganiach, broń również jest spoza dopuszczonego kanonu).

4) Ostatnie to nie tyle pytanie, co raczej sugestia. U Artificera dopuszczasz jedną specjalizację. Może u paladyna też warto dopuścić np. Conquest i Ancient. Nie nie mam dużej wiedzy o Władcach Mamutów, ale te dwie przysięgi wydają mi się pasować do na wpół barbarzyńskich plemion.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline