Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2023, 09:21   #398
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dobrze.

Jest zamknięcie. Serdecznie Wam wszystkim dziękuję za udział w naszej zabawie. Wiem, że były jej mocniejsze i słabsze momenty. Nie wszystko udawało mi się prowadzić tak, jakbym sobie tego życzył, niemniej jednak musze przyznać, że zabawa sprawiła mi sporo frajdy, a Wasze kreacje były świetnie i konsekwentnie prowadzone.

Jako, że mam teraz mało czasu, osobiste podziękowania i podsumowanie Waszych dokonań, umieszczę w kolejnym komentarzu - zapewne w okolicach weekendu.

Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas. I dziękuję Ravanesh że pilnowała spójności naszych założeń i konsekwencji w naszych działaniach.

Ukłon w Waszą stronę, moje drogie Graczki i moi drodzy Gracze. Dziękuję po raz kolejny (i jeszcze nie ostatni).

Armiel
 
Armiel jest offline