Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2023, 10:27   #19
snaga
 
snaga's Avatar
 
Reputacja: 1 snaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputacjęsnaga ma wspaniałą reputację
psionik, wygląda, że tak, chociaż ja zwykle posiłkuję się tą stronką. Jakbyś czegoś nie był pewien, to wal tutaj albo na PW.

Mi Raaz:

1. Wiem, skiepściłem wtedy. Chciałem na szybko odpalić jakąś lekką sesję, żeby sobie poprowadzić na forum, ale szybko okazało się, że ona jest nudna jak flaki z olejem. W przypadku tej kampanii jest zupełnie inaczej - oferuje spotkania ze stworami, z jakimi gracze raczej się nie zmagali w innych sesjach no i ma naprawdę przyjemny główny quest. Postaram się przynajmniej pierwszą część dociągnąć do końca a jeśli potem będzie chęć dalszego grania, to będziemy grać. Nie przewiduję w najbliższym czasie jakichś problemów z czasem czy życiowych ciężarów.

2. Nie, multiklasowanie odpada.

3. Aasimar taki jak S'Ula jeszcze by przeszedł, bo wyglądem pasuje do kampanii. Co do backgroundu i broni, to tutaj musiałbyś pozmieniać.

4. Nie zamykam się na paladynów, jak napisałem w pierwszym poście, wszystko zależy od koncepcji i wpasowania takiej postaci w kampanię. Nie jest to niemożliwe, dlatego jak ktoś ma na to wizję i zostanie to poparte ciekawą historią to proszę bardzo

shewa92, tak, właśnie przez to odrzucam mnichów. Nie pasują mi po prostu do tego typu przygody.
 
__________________
The Black Order!
snaga jest offline