Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2023, 21:26   #1108
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Interakcja z obiektem to akcja.

Atak to też akcja.

Przy czym "w ramach akcji Ataku możesz dobyć broni, którą wykonujesz tę akcję"

Upuszczenie przedmiotu to akcja darmowa.

Otrzaskałem to grając Bladesingerem. W ramach akcji wyjmowałem jeden sztylet, a dopiero w kolejnej rundzie mogłem wyjąć drugi w ramach kolejnej akcji ataku.

Gdy przechodziłem z walki łukiem do zwarcia, to łuk lądował na podłodze.

Branowi nie zostaje nic innego jak przesunąć się po skosie 2 kratki, i sięgnąć po drugą spluwę (akcja - Eldritch Canon - Force Balista, tiny - mieści się w jednej ręce, 20HP).

W akcji dodatkowej strzelam +7 do trafienia.
2d8 obrażeń typu Force. Jeżeli cel jest kreaturą, to po trafieniu przesuwa się o kratkę do tyłu. Tak, żeby odstawał od Oberika i Anathema.

Edit

Nie wiem czy Owlbear rodeo ma jakieś logi, ogarniam go z telefonu. Po tym jak rzuciłem 7xd20 w końcu udało mi się rzucić 12+7 =19 na trafienie i 10 na obrażenia.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 10-01-2023 o 21:31.
Mi Raaz jest offline