Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2023, 23:20   #329
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 41 - 2520.04.17 mkt (3/8); południe

- Oki to mój post jest :> Wróciłem z urlopu więc postaram się wrócić do rutynowego rytmu tej sesji Termin na wrzucenie posta do sb. 01.21.


Stan zdrowia:


Davandrel Zielony Liść 12/12; s.zdrowy (mod -5);
Greta Herschel 16/16; s.zdrowy (mod 0);


PZ


Budżet wspólny 36 PZ

- Davandrel 235 PZ
- Greta 255 PZ


PD



- Davandrell 10 PD za wrzucenie posta

- Davandrell 10 PD za ładne światotworzenie z kamienicą

- Davandrell 10 PD za decyzyjność co dalej

- Greta 10 PD za wrzucenie posta

- Greta 10 PD za rozmowę z Petrą o kapłanach

- Greta 10 PD za decyzyjność co dalej



---



Razem:


- Davandrell 915 + 30 = 945 PD (pomocnicy: 558 PD)

- Greta 1390 + 30 = 1420 PD


---



@Wszyscy



- Oki, to w tej turze minęło ok 2 - 2,5 doby. Od poranka w Wellentag (1/8) po początek Marktag (3/8). Do Sigmarzeit zostało 3 dni bo jest w Backertag (4/8).

- Ogólnie to zeszło głównie na łażeniu po okolicy i sprawdzaniu jak to wszystko wygląda z bliska. Podsumować można tak:

- okoliczne łąki nadają się na pastwistka chociaż pewnie trzeba będzie tam wybudować coś prowizorycznego dla pastuchów

- rozpoznano głównie wschodnie podejścia do miasta. Klasztor Ostschlosse oraz jedną z wież. Czy marsz z miasta do takiego miejsca czy między sobą nawzajem to zajmuje pieszo większość dnia. Oba miejsca mogłyby spełniać nadal funkcje mieszkalne i obronne ale jakby je mocno wyremnotować i posprzątać. Czyli pewnie coś na kolejne tygodnie roboty.

- okoliczne lasy są pełne zwierzyny więc myśliwi mieliby co robić. Chociaż jak jest się w drodze to lepiej sprawdzają się zastawiane na noc sidła i haczyki.

- odkryto kilka rodzajów tropów potencjalnie niebezpiecznych stworzeń jak gobliny, duże wilki - potencjalnie wilczy jeźdźcy goblinów, orki/mutanty/ghule czyli obciążeni/ciężcy humanoidzi. No i teoretycznie swoje ogry.


- na widoku jest też stado górskich wołów ale to trzeba by zboczyć z najprostrzej trasy powrotu do miasta.



- W tej turze chciałbym przede wszystkim decyzję co BG zamierzają porabiać w obecnym dniu. Czyli idą gdzieś polować czy nie, wracają do miasta jak najszybciej czy jakoś inaczej itd. Za jakąś retrospekcję z tych dwóch dni wędrówki też bym się nie pogniewał


- Zaś strategicznie... No to chyba można powoli myśleć o zakończeniu sesji Najważniejszy punkt programu na ten sezon czyli dotarcie do Bastionu został zrealizowany. No i dalej to już zależy jak chcemy to rozegrać. Jak chyba widać szykuje się sporo prac kolonizacyjnych i remontowych co raczej zajmie kolejne tygodnie i miesiące. No to to już zależy od Was jak się na to zapatrujecie. Ciąg dalszy górskich przygód po tej wiośnie to już najwyżej w kolejnej odsłonie czyli nowej sesji. Ale na razie gramy jeszcze w tą więc jestem otwarty na różne pomysły i sugestie. Jak ktoś jest zainteresowany jakimś wątkiem to jest okazja aby się koło niego zakręcić.



---


- I chyba tyle ode mnie na tą turę Jak jakies pytania czy coś jest niezbyt klarowne to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline