Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2023, 22:28   #148
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 35 - 1998.02.26 cz popołudnie - wieczór

Oki, to mój post jest :> Sorrasy za obsuwę. Ale wróciłem z urlopu no i jestem przy nadziei na powrót do standardowych terminów odpisów Termin na posty do pt. 01.21. To 7 dób na sklejenie i wrzucenie posta :>


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 43 475 $

+ 1x 100 = 100 $ za wrzucony post
+ 1x 1000 = 1000 $ za średnią scenkę fabularną z planowaniem romansów
+ 1x 2 000 = 2 000 $ za dużą scenkę ze spotkania z Cantano
+ 1x 2 000 = 2 000 $ za planowanie działań na wyspie i poza nią
- 2x 10 = -20 $ za 2 bilety na prom Barcelona - Margarita


stan końcowy: 48 555 $


Margarita; rancho Coralesów:

1x terenówka Land Rover III
1x terenówka UAZ 469

10x noktowizor II-gen
6x ckm M 1919A4
10x k-ek M 1 Carbine
5x pis. Colt 1911
5x pis. TT Pistole
5x pis. Beretta M 1951
5x pis. MAC Mle 1950
5x karabinki AKM
5x karabinki SKS
5x karabiny Mosin
5x karabiny FN 49
5x shotguny
20 x pistolety TT, Makarow, Colt 1911 itd, do Innowacji 4
1x Mosin 1930 z lunetą
1x Springfield M 1903 z lunetą
1x Lee Enfield z lunetą
4x Bergman MP 35
4x Beretta M38
4x M 1 Thompson
4x M 3 Grease Gun
4x PPS 43
6x eleganckiej broni myśliwskiej (2x sztucery, 2x gładkolufowa, 2x rewolwery)

---



- Oki to wracamy do gry

- Co do chronologii to we wt Buck i Mi jeszcze byli w Barcelonie. W śr rano wsiedli na prom więc po południu mogli wysiąść na Margaricie. I zacząć wieczorem umawiać spotkanie z Cantano. Te zajęło większość czw. Jak Buck zamierza wrócić na weekend do Barcelony to w pt powinien wsiąść na powrotny prom. Ewentualnie w sb z rana wtedy niejako "z marszu" mógłby wziąć udział w spotkaniu z Amim i bieznesmenami. No albo wziąć samolot wtedy za 100 $ za bilet i ok pół godziny lotu można pokonać tą sama trasę.


- Co do ustaleń z Cantano:

- Ogólnie Cantano zgodził się na pomysł zorganizowania zagranicznej placówki szkoleniowej ale sami raczej nie mają takiego zaplecza ani znajomości.

- Zgodził się na znalezienie transportowej przykrywki na trasie Margarita - Barcelona dla szmuglu broni.

- Zgodził się poszukać różnych mechaników, włamywaczy itd. wśród swoich zwolenników.

- Przypomniał, że ma 4 ochotników na informatorów działających poza wyspą.

- Podał ogólną sytuację jaka panuje w Nikaragui. Czyli jego zdaniem powinno to sprzyjać zdobyciu broni z jakiegoś magazynu. W razie jakby najemnicy się zdecydowali na taki wypad może podać kontakt do owego marynarza który tam mieszka.

- W jego ogólnej ocenie sytuacji Nikaragua, Gwatemala, Haiti i Kolumbia mogą sprzyjać akcjom zdobycia broni lub założenia tam bazy. Aczkolwiek i tak wszędzie trzeba by zaczynać od dogadania się z tubylcami i organizowania tego od zera.

- Zgłosił prośbę aby najemnicy AIM w najbliższej przyszłości wykonali jakąś akcję na Margaricie. Po to aby się pokazać i podnieść morale oraz zyskać datki.


---

- A wieczorem Buck wysłał raport do Stanleya. Dostał krótkie potwierdzenie otrzymania wiadomości.

- Poza tym Carabinieri dzwonił z hotelu w Barcelonie. I dał znać, że Tweety udało się nakręcić filmik z Rodrigo.

---


- Zaś co do kasy no cóż... Pewnie pamiętasz jak to było zorganizowane w grze Trzeba było zdobywać nowe miasta i kopalnie aby mieć ochotników do milicji oraz kasę na prowadzenie wojny Tutaj myślę będzie podobnie. No ale oczywiście można kombinować ze zdobywaniem kasy w inny sposób.


---


- I to chyba tyle ode mnie na tą noworoczna turę Jak coś nie jest jasne to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline