Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2023, 13:51   #2354
Cai
 
Cai's Avatar
 
Reputacja: 1 Cai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
No dobra, bo czuję narastanie frustracji po każdej ze stron. Mam pytanie do Was:

Jak widzicie przyszłość tej sesji?
Nie ukrywam, że poważnie myślę o jej ucięciu/zamrożeniu.
Cai widzi czarno. Nie żeby to była czyjaś zła wola, ale dzieci raczej nie da się sprzedać na allegro, a kryzys daje ostro po kieszeni, więc w dłuższej perspektywie czasu na sesje, tak oceniam, moim współgraczom nie przybędzie.

Problem jest z sytuacją dynamiczną, jak walka, gdzie potrzebne jest szybkie przeanalizowanie swoich skilli i krótka deklaracja. To co tu mówić o dialogach gdzie warto zebrać się w szerszym gronie, czy układaniu bardziej ambitnego planu, a sesja jest pod tym względem wymagająca. Trygław to potężny złodupiec.

Mi sie tam nigdzie nie spieszy, ale jeżeli mamy grać to chciałbym żeby jakieś tempo było, może być wolne ale nie aż tak stojące w miejscu, bo przy każdym nowym poście musze se przypominać kim ja w ogóle gram i o co tu chodziło

Ucięcie/zamrożenie może okazać się ostatecznie dobrym pomysłem. Po cóż kłuć ostrogami zajechanego rumaka, szybciej nie pojedzie. Może doczłepie jeszcze kawałek, a koniec konców padnie.
 
Cai jest offline