Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2023, 21:20   #22
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Alex, w tym konkretnym scenariuszu (lokacja i przedział czasowy) mogłabyś zagrać agentką Thalmoru jedynie incognito. Dominium jest w stanie wojny z Redgardami, Stros M’Kai leży w strefie wpływów tych drugich - pojawiając się tam jako thalmorzystka zgniłabyś w lochu pod pałacem w Hulding. Jak najbardziej możliwe jest poprowadzenie bohaterki-szpiega (Dominium ma siatkę agentów na Złotym Wybrzeżu). Chciałbym w takim przypadku zaznaczyć, że oprócz Thalmoru jako organizacji skupiającej przede wszystkim altmerskich dworzan, urzędników i wojskowych istnieje jeszcze grupa zwana Oczami Królowej: elitarna siatka agentów skupiająca głównie lojalnych wobec Ayreen przedstawicieli ludów Bosmerów i khajitów. Podczas gdy Thalmor działa głównie publicznie, Oczy kryją się w cieniach. Obie te organizacje zawzięcie ze sobą rywalizują, rzecz jasna.
Poczytałam o Thalmorze z Drugiej Ery i niezbyt mi się podoba. Zdecydowanie bardziej pasowałaby mi jego trzecia inkarnacja z czasów po Kryzysie Otchłani.

Mogę jednak spokojnie stworzyć altmerkę-szpiega z organizacji Oczy Królowej. Pasuje mi ten pomysł (zwłaszcza że nie dane mi było zagrać szpiegiem w innej sesji ;p), szczególnie że postać ma znaleźć się na terenie wroga

Jeśli chodzi o mechanikę, to jeszcze pamiętam swoje zderzenie z tym podręcznikiem i to zdecydowanie nie moja bajka. Toteż w tym aspekcie chciałabym jak największą odpowiedzialność zrzucić na MG i skupić się na roleplayu. Skoro istnieje taka możliwość.

Mój pomysł na postać wygląda tak:

Andrasephona Elsinire.
Altmerka z Alinoru, Wyspy Summerset.
Szpieg.


Mechanicznie chciałabym, żeby to był charyzmatyczny szpieg wspomagający się magią iluzji. Bez żadnych umiejętności stricte bojowych.
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 04-02-2023 o 16:21.
Alex Tyler jest offline