Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2023, 10:12   #804
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Hm, Vivian wyraźnie oczekuje że Bertrand pójdzie z nią, tak?
- No niezbyt wiem co Ci mam odpowiedzieć. Vivian zadała Bertrandowi pytanie/propozycję. I teraz czeka na jego reakcję.



Cytat:
Z drugiej strony to będzie podejrzane jeśli oboje znikną?
- Cóż... Zapewne sporo by zależało od okoliczności ponownego spotkania z Amazonkami. Czyli gdzie, kiedy, po jakim czasie itd. Więc na chwilę obecną to trudno coś powiedzieć jak to póki co jest wszystko na bieżąco. Chwilowe zniknięcie może łatwo pozostać niezauważone ale im dłużej no to tak teoretycznie trudniejsze do ukrycia. No i jeszcze zależy właśnie od tego w jakich okolicznościach by się ponownie spotkali z Amazonkami.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline