Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2023, 19:24   #4
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi westchnął widząc reakcje Aiko. Jakkolwiek różnie mu się układało z Tkaczka Wody, to jednak przeszli wspólnie sporo rzeczy. Ostatnio wyglądała zaś na przy bitą, w przeciwieństwie do jej nieznośnego brata. Kaburagi postanowił jakoś pocieszyć dziewczynę :
- Aiko jakkolwiek wiem, że może to źle zabrzmieć - ale nie zamartwiaj się na zapas. Nie dość, że uniknęliśmy wojennej pożogi, to w całkiem komfortowych warunkach, para ważniaków ma wobec nas długi i chyba potrzebuje naszej pomocy.
A co do pracy, to nadal mam paru przyjaciół w Republic City- przynajmniej będzie wziąć od kogoś rekomendacje. Jakkolwiek Solniczka ma pokopana osobowość, to jego mąż - Shui jest rozsądny i naprawdę do rany przyłóż. Jest z rodziny Tkaczy Wody uzdrowicieli i ma swój gabinet. Jeśli nawet nie potrzebuje akurat asystentki, to jego rekomendacje powinny coś znaczyć w tym mieście. Chociaż że względu na to, że jest Tkaczem Wody wychowanym na Pustynię to jego styl jest... specyficzny.
-Mnie leczył! -
Tobio podniósł rękę.
- Jest jeszcze Pam. W zeszłym roku obroniła pas w wadze pół - iężkiej. Sportowcom przydają się uzdrowiciele i masażyści.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem