Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2023, 13:19   #5
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Hidek patrzył z rozmarzeniem na malującą się w oddali panoramę miasta.
- No właśnie siostra. Nie ma czego się smucić. Odzyskamy rodziców. Asami załatwi nam kredyt, założymy pływający sushi bar i wszyscy będziemy tam pracować. Tobiego zatrudnimy nawet. – powiedział promieniejąc zachwytem. Kohaku wstała gwałtownie z fotela.
- Ani mi się waż! Nie będziesz mieszać Tobiego w swoje lewe interesy! – zawołała gniewnie. Hideki popatrzył na nią i pokręcił głową.
- Ktoś tu się boi utraty władzy ekonomicznej. A w ogóle to obrażasz moją siostrę, bo ona też będzie tam pracować! I moi rodzice!
- A ja kim będę? – zapytał Tobio zaciekawiony.
- Wice prezesem. Tak jak Aiko i rodzice. Może jeszcze Enkh jeszcze zatrudnię, ale wice prezesury jej nie dam. O widzisz! Wzięłaś sobie Enkh, masz z kim coś robić, tylko nie takie Enkhowe rzeczy jak patrzenie na ludzi spode łba i warczenie.
Enkh siedząca w rogu wagonu salonowego popatrzyła na Hidekiego spo i warknęła.
- Ja tam się też cieszę, że opuszczam dom. Nic dobrego mnie tam nie spotkało. – powiedziała Kazumi z łagodnym uśmiechem wpatrując w dal. Jej rana na twarzy prawie się zagoiła.
- Ciasteczka? Mamy pyszne ciasteczka! Migdałowe. Są pyszne i migdałowe! – zawołała Tsuruchi wchodząc i niosąc tackę pełną migdałowych ciastek. Na twarzy miała nieco przesadny uśmiech.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem