Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2023, 18:07   #6
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Jakiej władzy ekonomicznej? Wszyscy jesteśmy spłukani, a ty zarządzasz idioto pieniędzmi jakich nawet nie dostałeś - burknęła Kohaku.
- Rany, Hideki to chce zacząć od zarządzania imperium, niż budowania imperium. - Daichi przewrócił oczami, a potem zrolował gazetę. - Myślicie, że czemu w Republic City stoi pomnik Handlarza Kapusty? Bo tak wygląda droga do bogactwa- od czegoś małego co ma rosnąć. Hideki żebyś mógł utrzymać wielki interes musiałbyś od razu zatrudnić stado fachowców o dobrej renomie. A ci nie zechcą pracować dla byle Hidekiego.
-Pani Asami za Pewną klapę to wyśmieje, a nie da swojego nazwiska. Ja też bym odmówiła pracy .
-W poza tym w naszej wesołej gromadce mało kto umie gotować, a i pewnie zasadnicza większość ma swoje inne preferencje i predyspozycje zawodowe. W poza tym 2 dzieci w wieku szkolnym do pracy-łatwo o donos u urzędników.
-A duża pożyczka to duże zwroty. -
wtrącił Tobio. - No co?
-Brzmisz zaskakująco sensownie dzisiaj. -
wymamrotała Kohaku
- Mistrz Yue czasem mówił sensownie, ale najczęściej nudno.

Daichi nie skomentował, że ktoś się rumieni. Nadal pozostaje kwestia poronionego planu Hidekiego:
- Hideki, ty sobie zacznij od stoiska z sushi i sprawdź jak pójdzie. Tsuruchi, dziękuję i ten może pani Asami gdzie cię poleci. Dla Migmara... Ja niestety nie mam znajomości wśród muzyków. Na razie trzeba się będzie skupić na tym, że mamy lokum i znaleźć źródła utrzymania
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 20-01-2023 o 21:50.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem