Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2023, 17:42   #5
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Tak jak informowałem Was na PW, temat sesyjny jest już wydedytowany i pojawił się post rozpoczynający rozgrywkę.

Pierwsza kolejka klasycznie na przedstawienie postaci. Podróż z Absalomu trwała prawie miesiąc, w Sakhrabayi macie popołudnie dla siebie, więc możecie śmiało zapełniać te luki czasowe, sięgając nawet po NPCów w tle. Tak jak w pierwszym poście komentarzy, światotworzenie jest jak najbardziej możliwe, więc zachęcam do korzystania z tego narzędzia, jeśli macie na to ochotę przy pisaniu i budowaniu narracji.

Wspomniane rzuty, które doklejacie pod swoimi postami, nie muszą być linkowane do orokosa czy podobnych, ufam Wam na słowo. I tak nie wiecie, który wynik będę brał pod uwagę (bo o tym zadecyduje k5).

W sumie to chyba tyle na tą chwilę. W razie pytań/wątpliwości/czegokolwiek, jestem do Waszej dyspozycji.

EDIT: Zapomniałem doprecyzować - półork Rayyan zostanie Waszym sidekickiem, przeznaczonym na pierwszą linię, uznałem że jakiś typowy frontliner może być potrzebny. Jeśli okaże się zbędny, to wyślemy go do Pharasmy.
 

Ostatnio edytowane przez Aro : 20-01-2023 o 17:55. Powód: Skleroza nie boli
Aro jest offline