Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2023, 17:48   #9
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Z cyklu "zapomniałem"

Wasze postaci są u progu dorosłości (przynajmniej cielesnej, bo jak widać u ludzi jest to proces rozciągnięty w czasie zanim się w głowie poukłada) dla Waszej rasy. Coś na poziomie liceum/początek studiów.

A punkty rozdzielamy wedle Siatki (Standard Aray).

@Coolfon witam na pokładzie. Po przygodach Tremere wcale mnie nie dziwi chęć na szkołę czarów.

@psionik ja długo męczyłem mirrodin (2003?) Gdy później zrobili wznowienie (scars of myrrodin zdaje się) to znowu miałem kilka miesięcy fascynacji, a później karty wylądowały w szafie. Może dzieciaki nauczę grać jak podrosną.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 20-01-2023 o 17:52.
Mi Raaz jest offline