Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2023, 12:02   #5
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Z pewnością pisałbym się na kontynuacje wampira czyli - "Co się dzieje w Lyonie?" zwłaszcza, że nie sądziłem, iż ta sesja może otrzymać kontynuacje. Przy czym zespół już po zadaniu z Brukseli i zakładam, że po wykonaniu po drodze paru innych zadań raczej kwalifikowałby się jako składający się z nowicjuszy zwłaszcza, że od Brukseli minęło już trochę czasu, a te zadanie z Lyonu wydaje się na trudniejsze na pierwszy rzut oka niż te z Brukseli. I może kiedyś dało by się też zagrać w Paryżu skoro tam jest główny dom wampirów z zespołu.
- Dzięki za zainteresowanie i dobre słowo Co do chronologii to od brukselskich wydarzeń kalendarzowo mijałby rok, kilka lub kilkanaście miesięcy. Więc w wampirzej skali to nie jest zbyt wiele.



Cytat:
Oryginalna mechanika walki może być.
- Nie dla mnie



Cytat:
Spaktowani też brzmi interesująco. Jak czas temu na innym forum była dyskusja o sesji o podobnej tematyce i miałbym nawet pewien koncept na postać.
- No zobaczymy. Na razie to mam dość ogólny pomysł na takie klimaty.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem