Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2023, 17:15   #21
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
To jak dużo będzie teen drama zależy od Was.

Walki będzie mało. (Zdaje się w pierwszym roku będą ze dwie?). No chyba, że się w coś władujecie nie do końca legalnego, to może być różnie

Awanse są na zasadzie kamieni milowych i... wiążą się z zaliczeniem kwartalnych egzaminów

Tak, na egzaminach będziemy rzucać. Ba, mało tego... przygotowanie do egzaminu też będzie mieć znaczenie.

No i można też egzaminu nie zaliczyć, a wtedy teen drama i przygotowanie do poprawki

Powiem tak: ja sam teen dramy nie zrobię, ale zapewnię wszelkie sprzyjające warunki, żebyście Wy mogli ją przeżyć
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline