Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2023, 13:35   #29
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Fajnie. Musze się zapoznać z Lorem MTG, żeby nie była to tak w 100% moja interpretacja :P

Postaci przez całe swoje życie były przygotowywane do konkretnego kolegium. Jednak nauczanie w szkole zaczyna się od pierwszego roku nauki ogólnej. Dopiero po pierwszym roku studenci wybierają swoje kolegium (i nie musi sie ono pokrywać z tym z backgroundu). Ta część będzie w 2 części kampanii o ile dotrwamy.

Tak czy inaczej w pierwszym roku zajęcia będą odbywać się z przedstawicielami wszystkich kolegiów. W kolejnym roku też, ale od drugiego roku większa część zajęć będzie już z przedstawicielami wybranego kolegium.

Co zaś do materiałów z UA, to z założenia nie dopuszczam ich u siebie.

Nie mam żadnych preferencji co do tego czy wszyscy będziecie z jednego czy z wielu kolegiów.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline