Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2023, 08:11   #40
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nie wiem na ile to celowy zabieg wizardów, ale te backgroundy nie mają Ideałów ani Więzi i Wad.

Zamiast tego mamy tylko jedną cechę i jeden drobiazg w tabelach.

Myślę, że motywowało ich kilka rzeczy. Jedną z nich jest to, że założony wiek postaci to czas kiedy właśnie pewne ideały są wpajane, a więzi się tworzą. Zresztą każdy z tych backgroundów zakłada, że poświęciliście dotychczasowe życie nauce i przygotowaniu do dołączenia do Strixhaven.

Tak czy inaczej: Twój wybór.

Możesz wybrać/stworzyć ideały którym Twoja postać hołduje, a możesz też to pominąć, zakładając, że trafiasz do Kolegium jako glina z której poszukiwacz przygód zostanie dopiero ulepiony. Wtedy takie ideały pojawią się na późniejszym etapie.

Być może to w Strixhaven poznasz przyjaciół na całe życie i zaczniesz hołdować przyjaźni, a być może ktoś cię oszuka i poniży, a Twoją wadą na stałe będzie: "nie ufa nikomu".

Założeniem sesji jest to, że Wasze postaci są za młode na szukanie przygód. Czy faktycznie są? A może to nadgorliwi rodzice trzymali je w złotej klatce i nie wiedzą niczego o świecie? To od Was zależy jakie będą.

Nie mam dużych wymagań od historii, bo i same postaci z założenia wiele nie przeżyły.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline