Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2023, 15:47   #41
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Obserwuję wątek z szerokimi oczami i wielką chęcią dołączenia. Czas ostatnio jednak mnie dobija. Widzę jednak termin 3 luty, więc może uda się stworzyć postać Niestety w D&D nie grałem. Ostatnio tworzyłem pierwszą postać z czyjąś pomocą, ale wyszło to jako tako. Może skorzystam z pomocy tak jak wspominałeś. Niestety (dla ciebie pewnie stety :P), widzę dużą konkurencję i to bardzo doświadczonych graczy, a już życie mnie nauczyło, że z takimi masterami zazwyczaj przegrywam rekruty

Nie mniej, temat magii, takiej szkoły, nauki itp. jest czymś co bardzo lubię i mi się podoba, więc nawet jak się nie dostanę (a może jednak), to chyba nawet poczytam sobie pierwszą sesję, w której nie uczestniczę.

Najgorsze, że połowy nazewnictwa, którego tutaj używacie, jest dla mnie niezrozumiała.
 
Elenorsar jest offline