Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2023, 18:36   #42
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Zachęcam do skorzystania z Kuźni. Oni tam naprawdę znają się na rzeczy i doradzają co do punktów.

Ja ze swojej strony mogę też wskazać jakieś kwestie mechaniczne, które rzucą mi się w oczy już w karcie.

Takie narzędzia jak DnD Beyond też znacząco ułatwiają (choć Backgroundy ze Strixhaven są tam dodatkowo płatne, podobnie jak wszystkie niepodstawowe rasy, a nie mam zamiaru nikogo naciągać na gotówkę)

Co zaś do wielu zgłoszeń... na ten moment mam dwa kompletne. Cieszyłbym się, gdyby skończyło się na trzech. Często jest trudno wybrać. Na LI wiele osób ma dobry warsztat pisarski i spore zacięcie w odgrywaniu postaci. A mnie jest bardzo trudno odmawiać komukolwiek...

Pomyśl sobie spokojnie o postaci. Pomyśl bardziej o tym jaka jest niż o tym co przeszła. Napisz na spokojnie historię. Wyślij. W najgorszym wypadku dołączy do klasy jako NPC.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest teraz online