Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2023, 12:24   #334
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Kończymy... Gordon zginął chwalebną śmiercią... Przepraszam was, ale ilość tematów jaka mnie dopadła zbytnio mnie przytłacza. Muszę na chwilę zrezygnować z prowadzenia. Udało nam się tę arenę doprowadzić do końca co mnie mimo wszystko cieszy, choć styl tego finału mocno mnie osobiście boli, bo mogło to wyglądać dużo lepiej .

Ze swojej strony oprócz przeprosin chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność za te pół roku wspaniałej zabawy! Dzięki wam wszystkim za świetne podejście i genialne postacie. Wbrew pozorom były to świetnie wykreowani bohaterowie, aż miło było na nich patrzyć!

System ewidentnie kulał i moim zdaniem w ogóle się nie sprawdził... Dzięki wam jednak aż chciało się grać mimo tego wszystkiego.

Miło spędziłem z wami czas i tak, jak obiecałem napiszę jeszcze jakiś fabularny epilog, tak by może w przyszłości pokusić się o ciąg dalszy... Na pewno nie w najbliższym czasie, bo mistrzowanie muszę totalnie ograniczyć.

Mam nadzieję, że zarówno sesja jak i MG bardzo wam się nie sprzykżyli bo mam nadzieję zobaczyć się z wami jeszcze nie raz przy wirtualnym stole!!

Trzymajcie się i niech Święta Panienka Was Ochrania!!
 
Fenrir__ jest offline