Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2023, 13:45   #44
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Alex Tyler, Ketharian, oj kusicie...
Dla mnie punktem wyjścia do postaci jest motywacja, która wynika z jej historii, która to znowu jest mocno osadzona w świecie. Tego ostatniego nie jestem w stanie sam wykoncypować nie znając świata. Wszystkie te przytaczane fakty historyczne, kto z kim i przeciw komu i dlaczego, i kiedy, po prostu mnie przytłaczają i nie ogarnę tego nawet w miesiąc nawet gdyby mi się chciało i miałbym do tego podręcznik po polsku. W obcym języku nie chce mi się nawet przez to przedzierać.
Drugorzędne znacznie dla mnie ma jaka to będzie rasa czy specjalizacja. Byle tylko postać była jakaś i miała coś do przekazania. Żeby było coś co ją pcha do przodu. I żebym ją rozumiał ergo umiał odegrać.

Ok. Tyle marudzenia.
Przyszedł mi pewien pomysł do głowy ale muszę go ubrać w słowa i odezwę się do Ciebie Ketharian na PW.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline