Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2023, 19:53   #45
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, dostałem kilka PW z bardziej szczegółowymi pytaniami, ale odpiszę na ich część tutaj, bo mogą się jeszcze powtórzyć.

Jeśli chodzi o ewentualne dokumentowanie rzutów w kostnicy, absolutnie nie jest mi to potrzebne. Robicie to dla własnej przyjemności, nie będę nikogo sprawdzał. Jak sobie przydzielicie wyniki rzutów do współczynników, pozostaje w Waszej gestii i wyobraźni. Pamiętajcie, że nie musicie koniecznie rzucać, alternatywna opcja zakłada dowolne rozdysponowanie punktów z puli o wartości 90.

ŚW to Siła Woli.

W kwestii traitów, czarów i zasad zaawansowanych zastanawiam się nad otwarciem w dziale ogólnym fantasy osobnego wątku TES - mechanika, gdzie moglibyśmy swobodnie omawiać interpretacje niejasnych zasad albo klaryfikować jakieś dziwactwa.

Analogicznie chyba otworzę wątek TES - Wojny Trzech Chorągwi, gdzie będziemy mogli popisać sobie o lore Tamriel. Tutaj chciałbym nadmienić, że chociaż generalnie czuję się obeznany z tematem fluffu, to lore w TES jest monstrualne i od trzech lat koncentruję się już tylko na okresie Wojen Trzech Chorągwi i wcześniejszych czasach, odpuszczając sobie Trzecią i Czwartą Erę, bo mój mózg już by tego nie ogarnął. I nie uznaję się rzecz jasna za autorytet akademicki, więc skorygujcie mnie w przypadku, gdybym strzelił jakiegoś babola.

Więcej niebawem, wracam do pracy.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline