Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2023, 23:21   #620
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Spoko-luz Panicz, z moją ostatnią "aktywnością" w temacie to ciężko żebym zaczął Was ganić za cokolwiek, bo trzymacie się wiernie tej łajby.

Dobra, podsumowując zwięźle - wjeżdżacie do Dębin razem, Lothar wysyła zwiadowcę żeby obserwował menhir (bądź dwóch), w wiosce przeprowadzacie rozpoznanie. Panowie z Serrig są za działaniem w temacie Kuny, Tupik i Dexter/Morgden mają Kunę w poważaniu, Semen by rąbał. Wedle powyższego, znowu mi się niecnie rozłączacie.

Zbiórka drewna - Rust, Leo, Waldemar (NPCowany, więc idzie za kolegami) i Semen (tak zakładam, w końcu w tartaku łatwiej o coś do rąbania) + jacyś dyskretni ludzie spod chorągwi Lothara (z dwóch się znajdzie, nie będziemy szaleć).

Dębiny - Tupik i Dexter/Morgden, plus cała reszta procesji.

Dobrze Was interpretuję? Żeby tchnąć nieco więcej dynamiki w sesję, chciałbym w swoim poście rozpisać akcję aż do zbiórki drewna, zamiast rozbijać to na dwie kolejki, więc wolę się upewnić, żebym nie musiał retconnować później.

P.S. Nanatarze, wiem że mam zaległości w odpowiadaniu na Twoje pytania (nie tylko tutaj), ale jutro nadrobię. Słowo harcerza.
 
Aro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem