Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2023, 11:37   #16
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
To co mówił Mikhe było logiczne.
- Jeżeli poczekamy do końca walki mamy największe szanse załatwić obydwa - powiedziała Goliatka. Nie była nigdy specem od łowiectwa, ale znała wiele pieśni o polowaniach.
- Jeżeli zorientują się, że są bez szans, to będą chciały uciekać na północny wschód. Tam jest najwięcej przestrzeni. Tam powinniśmy się rozstawić z łukami i włóczniami. Reszta mogłaby podejść od zachodu. Skorzystać z osłony drzew. Myślę, że pokonanego załatwimy na polanie, a zwycięzcę trzeba będzie ścigać.

Nalla obejrzała się za plecy, a później spojrzała na Finna

- Rzeka wygląda obiecująco, ale póki nie skończą walki nic nam nie da. A po walce tylko wygranemu wolno iść do samicy. Więc cześć z załatwieniem na polanie pokonanego zostałaby bez zmian. - tym razem zwracała sie do Finna.

- Plan jest dobry, ale zamiast na dwie grupy musielibyśmy się rozdzielić na trzy. A to już tak dobre nie jest. Może jeszcze jakieś świeże spojrzenie? - Tym razem Nalla spojrzała na Bilkis. Dziewczyna była egzotyczna dla Goliatki, a to oznaczało, że mogła mieć wiedzę inną niż ta, jaką Kły zyskały przez swe doświadczenia.

Wykorzystała też chwilę, żeby odłożyć swój plecak, a zabrać ze sobą jedynie niezbędną broń, tarczę i zdobyczną kuszę.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline