Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2023, 19:54   #11
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Podręcznik nie jest dla mnie zbyt przejrzysty. Nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji. Trafiłam na fragment o tym, że każdy poziom zaklęcia jest wykupowany oddzielnie. Ale nie ma nic o tym, że do następnego wymagane jest posiadanie poprzedniego. Wiem, że tak jest z umiejętnościami i w ich wypadku jest to zaznaczone jako kryterium. Na której stronie jest to zaznaczone w przypadku zaklęć?

Dla mnie też nie Może pokręciłem, takie coś znalazło się w moich notatkach do postaci. Faktycznie nie znalazłem teraz tego, więc może zanotowałem to w kontekście rozwoju po prologu - gdzie siłą rzeczy zostajemy z gorszą wersją robiąc update.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem