Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2023, 20:38   #13
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Quantum Zobacz post
@Alex, może jeszcze przemyślisz? Posty nie muszą być długie, w końcu to lochoszwendacz A graczką jesteś przemiodną!
Dziękuję za bardzo uprzejme słowa

Ech, chciałam być miła, a teraz muszę się tłumaczyć Niestety na krótkie odpisy rzadko reflektuję, zwyczajnie nie leżą mi zbytnio (nawet przy lochotłuku). Zresztą nawet krótki odpis wymaga nadrobienia wpisów innych graczy oraz MG i obmyślenia odpowiedzi. Nierzadko też (w moim przypadku) przygotowania technicznego (risercz) i mentalnego (wejście w odp. nastrój). A z tym się trochę schodzi (tak jak z obudzeniem weny [z którą u mnie od dawien dawna krucho]). To, co napisałam, było szczere. Ciekawi mnie co tam wymyślił Sapkowski. Niestety muszę spasować. Właściwie nie jest to jedyna sesja z wiszących w rekrutacjach, którą z żalem muszę sobie odpuścić, choć chętnie bym wzięła udział.

W każdym razie jeśli teraz sesja nie wypali, to może spróbuj w innym terminie? Myślę, że nie ma sensu się poddawać. Jak napisałam, pomysł wydaje się całkiem spoko
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline