Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2023, 17:38   #14
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Ja mam neg. traity za 500 CrP, ale za to pozytywne traity za 300 Więc tak jakby dodałam sobie tylko 200

Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
OK, w takim razie mamy opcję stworzenia dwóch odrębnych zaklęć, których trzeba się nauczyć z osobna bądź jednego o dwóch różnych (wybieranych w momencie rzucania) efektach. Ta nowa opcja nie brzmi źle i byłbym ją skłonny zaaprobować do swoich zasad, ale zastanawiam się czy tak uniwersalny czar nie powinien mieć jednak jakiejś balansującej zalety przeciwwagi? Na przykład zastrzeżenia, że ofiara musi wykonać test, który grozi uaktywnieniem tego drugiego wariantu zaklęcia?
Ja bym to rozbiła na dwa czary. Z czego ten coventional ze szkoły iluzji to ten dający złe frenzied a te dobre można sobie zrobić jako unconventional. Albo dodać do jakiejś szkoły jako conventional.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem