Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2023, 15:11   #21
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Shiv Zobacz post
Tak, jak pisałem w pierwszym poście (...)
Widziałem ten zapis, ale on mówi o relacji postaci z Maritą a nie o tym kim Marita jest.

Pomijam problematykę sytuacji gdzie dwaj gracze różnej rasy stwierdzą, że są z Maritą rodziną =p

Ale niezależnie czy Marita to siostra/przyjaciółka/stara kochanka/kumpela kumpeli kuzyna postaci to wciąż nie wiem czy na ten ślub jedziemy na wieś czy do stolicy....

Ok, google mówi, że Dalaston to duże miasto ale wciąż fajnie by było wiedzieć ciut więcej o niej aby móc gęściej powiązać ją z postacią.

Czy tu też mamy dowolność i mogę spokojnie opisać, że Marita jest bogatą właścicielką ziemską z kilkudziesięcioma chłopami pracującymi na jej polach, ma dużą rodzinę i moja postać to kumpel jej pierwszego męża? =p
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 04-02-2023 o 15:30.
Arvelus jest offline